Новини

Скарбничка досягнень науково-технічного відділу Глухівського міського центру позашкільної освіти поповнилася вагомими досягненнями спортсменів-судномоделістів.

З 19 по 23 квітня 2024 року в місті Сміла Черкаської області  відбувся Чемпіонат України та Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту (моделі секції «М»- швидкісні радіокеровані) ( ІV ранг).

З 12 по 16 червня 2024 року  в місті Ланівці Тернопільської області були проведені Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді  (юніори) (ІV ранг). У змаганнях взяли участь вихованці гуртка «Автомоделювання»  Глухівського міського центру позашкільної освіти: РИБАЛКО Ілля, КОРСУН Роман, КОРСУН Богдан.

Днями підведено підсумки Міжнародного багатожанрового онлайн фестивалю творчості «Квіткове вбрання планети Земля». Серед переможців -   Вікторія ГОНЧАРОВА, вихованка гуртка «Дизайн одягу» Глухівського МЦПО (керівник Зоя ШАПОВАЛ).

Незважаючи на канікули, конкурсна діяльність наших гуртківців продовжується. Вихованки гуртка «Екодизайн» Сердюк Дар'я та Бабенко Наталія взяли участь в Міжнародному багато жанровому онлайн фестивалі творчості «Квіткове вбрання планети Земля».

Учні та вихованці закладів освіти на території Глухівської міської ради стали активними учасниками та переможцями обласного літературного конкурсу «Проба пера». Цей рік відзначився вагомими результатами – 21 призове місце здобули наші талановиті діти!

Нещодавно, у змішаному форматі, відбулося підсумкове засідання обласної школи «Лідер», у роботі якого взяли участь 95 учасників: члени учнівського самоврядування закладів загальної, середньої, позашкільної освіти міських, селищних, сільських рад.

24 липня 2024 року на базі Конотопського міського центру дитячо-юнацької творчості відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі).

З 13 по 23 травня 2024 року проходив Всеукраїнський конкурс- змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн). До участі у конкурсі запрошувались команди закладів позашкільної освіти, які посіли перші місця на обласному етапі змагань. За інформацією організаторів змагань , у конкурсі взяло участь 26 закладів позашкільної освіти України, 71 учасник. Програмою конкурсу передбачалося виконання чотирьох завдань: теоретичний залік, творче завдання, технічне завдання, конструкторське завдання.

Нещодавно відбулись підсумки щорічного міжнародного багатожанрового ХІХ фестивалю творчості «Великоднє диво», який проходив з метою активізації культурно – мистецького життя, зміцнення культурних традицій.

Нещодавно відбулись підсумки обласного конкурсу малюнків «Українська родина - міцна і єдина», метою якого є посилення виховного потенціалу родини; формування активної громадської позиції у здобувачів освіти; удосконалення виконавської майстерності вихованців гуртків, творчих об’єднань образотворчого мистецтва закладів освіти.

Вітаємо хореографічний колектив «Радість» Глухівського міського центру позашкільної освіти (керівник Марина АНДРІЄНКО) з почесним І місцем у міжнародному конкурсі мистецтв «МРІЙНИКИ» в номінації «Сучасний танець» з композицією «Ой на горі».

Нещодавно було підведено підсумки онлайн-конкурсу INTERNATIONAL TWO-ROUND ART COMPETITION «GLOBAL ART», що проходив з метою відродження, збереження  та розвитку національної культури.

Фестиваль STEM-ідей "Еко-активна STEM-весна позашкільна", який був проведений ОЦПО та РТМ, дав нам змогу стати активними спікерами заходу та поділитися досвідом організації екологічної акції "Тваринки в притулку чекають на тебе".

26 квітня 2024 року на базі природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбувся відкритий природничий турнір Всеукраїнської наукової конференції-конкурсі «Молодь. Наука. Природа».

Нещодавно відбулись підсумки міжнародного конкурсу мистецтв «КРАЩІ З КРАЩИХ», що проходив з метою розвитку та об’єднання талановитих дітей, демонстрації творчих досягнень, популяризації національної культури.

З 15 по 26 квітня 2024 року на базі комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю  був проведений  обласний етап  Всеукраїнської виставки-конкурсу  науково-технічної творчості учнівської молоді  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».  Захід проходив заочно - надавалися фото та відео конкурсних експонатів.

Вітаємо Горбунову Анастасію, вихованку гуртка «Природа і фантазія» еколого-натуралістичного відділу МЦПО із зайнятим ІІ місцем у Всеукраїнському відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі (номінація «декоративно-прикладне мистецтво»). Так тримати!

Вітаємо Марину ГАЛУШКО, вихованку Зразкового творчого об’єднання « Перлина» Глухівського МЦПО ( керівник Наталія ФІЛАТОВА) з найвищою нагородою ГРАН-ПРІ у Всеукраїнському багатожанровому двотуровому конкурсі мистецтв «Талановиті та успішні».

Вітаємо Тетяну МИРОШНІКОВУ, керівника гуртка – методиста Зразкового творчого об`єднання «Дивосвіт ремесел» Глухівського міського центру позашкільної освіти із зайнятим І місцем у національному (всеукраїнському відкритому) конкурсі педагогічної майстерності.

6 квітня 2024 року на базі Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді Сумської міської ради  відбулися обласні змагання з автомодельного спорту (трасові моделі).