Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 18 common:people_all_forms

Художньо-естетичний відділ

Date: 13 жовтня 2020 о 15:58, Refreshed 11 жовтня 2023 о 09:01

Вихованці та керівники  художньо – естетичного відділу працюють у рамках проєкту #Творимо_Віримо_Переможемо та активно долучаються до обласних, Всеукраїнських та міжнародних  виставок-конкурсів та благодійних акцій .

Зразкове творче об`єднання «ПЕРЛИНА»

Керівник ФІЛАТОВА Наталія Яковлівна 

Напрями роботи: «Бісероплетіння»,  «Сучасне оздоблення одягу. Аксесуари», «Вишивка атласними стрічками» .

Вміння бачити прекрасне, сприяти розвитку творчих здібностей, поєднувати найрізноманітніші види художньої творчості – майстерність художника і вишивальниці, декоратора і стиліста – завдання творчого об’єднання.

 На заняттях вихованці, при створенні власних виробів, використовують елементи народознавства та історії, здобуті на уроках в навчальних закладах, вчаться працювати за схемами, самостійно підбирати гармонійне поєднання кольорів.

Школа «ЛІДЕР»

Керівник ГУЛАКОВА Інна Миколаївна

Важливі інструменти становлення особистості підлітків у Школі «Лідер» - це навчання через практику, навчання через участь. Заняття спрямовані на розвиток і вдосконалення найкращих комунікативно-організаторських, лідерських здібностей вихованців, сприяння формуванню демократичних якостей представників школи «Лідер», культури спілкування та побудови міжособистісних стосунків, стимулювання толерантного , неупередженого і доброзичливого ставлення до однолітків.

Гуртківці  допомагають  керівникам Глухівського міського центру позашкільної освіти в проведенні різноманітних форм колективних творчих справ та проєктних ініціатив.

Творча майстерня «Арт – фантазія»

Керівник - ШАПОВАЛ Зоя Валеріївна 

   Відвідуючи «Арт - фантазію» вихованці у процесі малювання вчаться експериментувати, проявляти креативність та індивідуальне бачення предметів, помічати нюанси та фантазувати; навчаються помічати, відчувати і розуміти прекрасне, оволодівають основами кольорознавства, простими техніками малювання олівцем, гуашшю, аквареллю, прийомами композиційної побудови картини, навичками народного розпису, пізнають закони перспективи;  розвивають вміння аналізувати та оцінювати  твори мистецтва; спілкуються в дружній атмосфері, набувають індивідуальних творчих здібностей.

Зразкове творче об`єднання «ДИВОСВІТ РЕМЕСЕЛ»

Керівник  МИРОШНІКОВА Тетяна Василівна

Зразкове творче об’єднання «Дивосвіт ремесел» працює за трьома напрямами: «Паперопластика», «Флористика», «Витинанка» до складу якого входять групи  вихованців  від 7-18 років початкового, середнього та вищого рівнів.

Завдання об’єднання – розвиток творчого, нестандартного просторового мислення і застосування його у практичній діяльності. Чим раніше діти будуть залучені до цього процесу, тим легше вони в подальшому будуть стверджуватись,  як особистості, проявляти творчий індивідуальний потенціал.

Мистецтво створення робіт на заняттях в Зразковому  об’єднанні «Дивосвіт

ремесел» дає широкі можливості для розвитку творчих здібностей у вихованців, уміння пояснювати послідовність створення власного виробу, дотримуватись чіткості та акуратності в процесі роботи. 

Творча майстерня «Сувенірна мозаїка»

Керівник СОТНІЧЕНКО Наталія Вікторівна 

Працює за такими напрямами: «Сувенірна іграшка» «Народна іграшка», «Грайливий лоск уток».

Виготовлення іграшок своїми руками  - дуже захоплююче заняття, що сприяє розвитку творчих та креативних здібностей, естетичного смаку та мислення. Особливістю занять творчої майстерні є індивідуальне макетування  іграшок, оздоблення в  сучасних техніках,  дотримання композиційних і кольорових співвідношень. Пізнання історії, народної творчості, вивчення народних обрядів та звичаїв допомагають вихованцям реалізувати власні художніх задатки.

Вокальний гурток «Сузір’я Stars »

Керівник СЕРГІЙЧУК Наталія Володимирівна

Завдання естрадного виконавця - пошук свого власного звуку, своєї  оригінальної, характерної манери  співу та сценічного образу.

На заняттях гуртка діти вчать нові пісні, техніку володіння вокалом, відпрацьовують чистоту інтонації,  дикцію та виразність співу,  сценічну майстерність, культуру, уміння володіти мікрофоном. Корисним є  індивідуальне виконання пісень, інсценізація  та виконання ритмічних рухів під музику. Гуртківці розширюють свій кругозір, самореалізуються та підвищують свою самооцінку. Важливе місце надається участі в концертах, оглядах, конкурсах, фестивалях.

Школа раннього творчого  розвитку «Веселка»

Керівники: ДУНІНА Оксана Олександрівна

                    АГЕЄНКО Анна Павлівна 

                    ЄРЬОМІНА Людмила Олександрівна

Це творче об’єднання, яке охоплює дітей віком від 4-6 років, що складається з блоків: «Розвивальні ігри», «Танцювальна мозаїка», «Азбука здоров’я», «Англійська мова», «Художня праця»  які  проходять в інтегрованій формі,
Ці  заняття цікаві для дошкільників, оскільки допомагають вирішувати велику кількість завдань, використовувати  різні методи і прийоми, педагогічні та інформаційно-комунікаційні технології. Організовуючи освітній  процес, основну увагу приділяється тому, щоб кожна дитина активно була задіяна  в процесі пізнання. На інтегрованих заняттях акцент ставиться на самостійній пізнавальній діяльності вихованців,  створенні проблемних ситуацій з урахуванням вікових особливостей  та логіки навчального матеріалу.

Керівник: ДУНІНА Оксана Олександрівна

«Розвивальні ігри»

Заняття забезпечують збагачення знань дитини необхідною якісною інформацією, допомагають їй реалізувати свій природний потенціал, орієнтуватися на загальнолюдські й національні цінності. Використання розвивальних ігор у роботі з дітьми дошкільного віку, забезпечують ефективний розвиток психічних процесів: уваги, пам’яті, мислення, уяви, мовлення; ранній розвиток дітей дошкільного віку.

 «Танцювальна мозаїка»

Формування музично-ритмічних здібностей дітей дошкільного віку сприяє розвитку їхньої музично-рухової активності, творчої уяви та фантазії; зміцнює фізичне та психічне здоров’я, є важливим засобом їхнього гармонійного розвитку. Навчання музики формує емоційну сферу дитини, стимулює пізнавальну активність, розвиває творчі здібності.

«Азбука здоров`я»

передбачає впровадження педагогічних технологій, що забезпечують не лише розвиток пізнавальної активності та творчих здібностей вихованців, а й формування в них здоров’я збережувальних компетентностей – організації їхньої діяльності з дотримання компонентів здорового способу життя: режиму дня, раціонального харчування, рухової активності, чергування праці й  відпочинку,загартування.

«Художня праця»

Керівник:  АГЕЄНКО Анна Павлівна

Залучення дитини до образотворчої діяльності в дошкільному віці має важливе значення для формування їх творчих здібностей; розвитку естетичного сприйняття навколишнього світу, художнього смаку, вміння передати емоційний стан.

Метою занять є розвиток початкових умінь і навичок  з образотворчої діяльності, розвиток творчих здібностей, виховання емоційної чутливості та культури сприйняття творів образотворчого мистецтва.

«Англійська мова»

Керівник: ЄРЬОМІНА Людмила Олександрівна

Навчання англійської мови дітей дошкільного віку є одним із важливих чинників їхнього інтелектуального розвитку в процесі комунікативно спрямованої освітньої діяльності, що створює передумови для подальшого успішного оволодіння іноземною мовою, забезпечує гармонійний розвиток особистості, формує її базові життєві компетентності.

Comments:
Only authorized users can leave comments.