Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 18 common:people_all_forms

Еколого-натуралістичний відділ

Date: 13 жовтня 2020 о 15:57, Refreshed 21 березня 2023 о 15:36

Вихованці та керівники  еколого-натуралістичного відділу працюють у рамках проєкту #Творимо_Віримо_Переможемо та активно долучаються до обласних, Всеукраїнських та міжнародних  виставок-конкурсів та благодійних акцій.

Гурток «Цікавий світ птахів»

Керівник гуртка: Вовк Людмила Анатоліївна

В процесі гурткової роботи вихованці набувають додаткових знань і певних навичок досліджень і спостережень за птахами у природі.

Вивчення птахів неможливо без систематичних екскурсій, під час яких вихованці ознайомлюються з методиками дослідження птахів у природі, проводять самостійні спостереження за їхньою поведінкою, способом життя тощо. Вихованці вивчають періодичні явища в житті птахів, розмноження і розвиток, розв’язують загадки орієнтації птахів у просторі, намагаються осягнути причини міграцій. Значна увага приділяється вивченню птахів своєї місцевості.

Гурток «Апсайклінг»

Керівник гуртка: Далудіна Марина Володимирівна

   Апсайклінг - актуальний напрямок у сучасному мистецтві, який поєднує філософію розумного споживання, збереження екології та технічного дизайну. Сама ідея модного зараз напрямку об’єднує в собі безліч елементів з інших технік виготовлення в прямому сенсі предметів мистецтва.

   Основним завданням гуртка є залучення дітей до екологічної творчості, завдяки чому вони вчяться споживати якомога менше ресурсів, не знижуючи рівень життя. Важливо на практиці показати, що з відходів можна зробити  оригінальні дизайнерські речі.

Вдихати в старі речі нове життя – це модно та сучасно!

 Гурток «Природа і фантазія»

Керівник гуртка: Кирпичко Лідія Віталіївна

   В гуртку «Природа і фантазія» діти залучаються до світу прекрасного, опановують нові техніки обробки матеріалів для здійснення творчих завдань.
Метою роботи гуртка є зближення дітей з рідною природою, поглиблення і поширення обсягу знань дітей про оточуючий світ, виховання переконань про необхідність вивчення природи, бережливого ставлення до її багатств, сприяння естетичному вихованню учнів, формування трудових навиків, прагнення до новизни і творчого пошуку. 
  Діяльність дітей на заняттях гуртка направлена на розвиток уміння вільно і творчо застосовувати і удосконалювати придбані знання, уміння, навики, художній досвід, пристосовувати їх до різних умов, в яких дитина може діяти.
Програма гуртка передбачає роботу з різноманітним природним матеріалом: сухими квітами та листям, крупами,  та  створення картин, композицій, іграшок.

Гурток «Дивосвіт квітів»
Керівник гуртка: Щепетова Віта Юріївна

  Усіх, хто любить природу, розуміє мову квітів, запрошуємо на гурток «Дивосвіт квітів». Квітникарство дає змогу не тільки озеленити та прикрасити оточуючий нас світ, не тільки дарує естетичну та душевну насолоду, а й сприяє вихованню шанобливого ставлення до природи, формуванню почуття прекрасного.

  Даний гурток також сприяє реалізації одного із найважливіших завдань позашкільної екологічної освіти – залученню учнів до створення і підтримки естетичної привабливості середовища та спрямований на створення умов для творчої реалізації дітей. Вихованці мають змогу брати участь у різноманітних конкурсах, святах, виставках тощо, що забезпечує розвиток творчого мислення, пізнавальних інтересів та здібностей кожної дитини.

Гурток «Лікарські рослини»

Керівник гуртка: Щепетова Віта Юріївна

 Лікарські рослини – це скарбниця наукових відкриттів, які чекають кожного, хто серйозно і наполегливо вивчає і практично застосовує їх для лікування та профілактики недуг.

 На заняттях гуртка вихованці вивчають біологічні особливості лікарських рослин, фармакологічну активність, лікувальні властивості, використання їх, заготівлю лікарської сировини, приготування різних лікарських форм, а також здобувають знання про вплив лікарських рослин на організм, сприяння нормалізації життєво важливих процесів, забезпечення організму вітамінами, мінеральними солями, амінокислотами, підтримку на оптимальному рівні обміну речовин. 

Гурток «Я пізнаю світ»

Керівник гуртка: Чала Ірина Віталіївна

  Метою гуртка «Я пізнаю світ» є формування у вихованців екологічної компетентності в процесі іншомовленнєвої комунікативно-творчої діяльності. В процесі роботи гуртківці оволодівають знаннями про людину і про навколишній світ, природу рідного краю; залучаються  до вивчення іноземної мови як засобу міжнаціонального спілкування; застосовують екологічні пізнання у практичній природоохоронній діяльності; здобувають навички іншомовленнєвої діяльності.

  Завдання гуртка спрямовані на розвиток творчої уяви, фантазії, здібностей, реалізації практичних завдань у процесі пізнавально-творчої діяльності; виховання загальної культури особистості, розвиток навичок соціальної взаємодії, формування навичок здорового способу життя.

Гурток  «Природа рідного краю»

Керівник гуртка: Темченко Яна Сергіївна

  На гуртку застосовуються  форми практичної натуралістичної та природоохоронної роботи дітей, які проводять дослідницьку роботу, вивчають природу рідного краю, закономірності природних процесів і явищ, перспективи використання місцевих  природніх ресурсів в інтересах краю та України. Робота в гуртку передбачає пізнання дітьми навколишнього середовища свого міста, проблем і перспектив свого біорегіону. 

Гурток  «Любителі домашніх тварин»

Керівник гуртка: Темченко Яна Сергіївна

  Домашні тварини утримують люди різного віку і професій. Одним це приносить радість пізнання природи, інші вбачають у своїх підопічних друзів, які потребують любові та піклування, відповідаючи в свою чергу, відданістю.
  Утримуючи тварин в умовах живого куточка, людина бере на себе багато турбот, які потребують зусиль і часу, а головне – спеціальних знань. Необхідно знати про особливості поведінки, умови утримання, розведення та годівлі тварин. У нас немає поганих і не гарних тварин – є гарні, цікаві, дивовижні. Кожна – загадка природи. І ці таємниці ми вчимося відкривати на наших заняттях.

Хочете дізнатися

  • навіщо лосю роги?
  • де вуха у коника-стрибунця?
  • чи жалить змія язиком?
  • хто прибирається у лісі?
  • що потрібно вашому хом`ячку?

В цьому допоможе нам міні-зоопарк. Якщо у Вас немає вдома тварин, якщо вже не літо на вулиці, якщо у Вас настрій не дуже – милі тваринки завжди чекають на Вас.

Гурток «Екологічний театр «Світанок»

Керівник гуртка: Решетнікова Світлана

Володимирівна

  Залучення дітей до театральної діяльності створює основу для розвитку екологічної та духовної культури, вміння правильно поводити себе в природі. Багато екологічних проблем існує у світі, але за допомогою роботи екологічного театру у доступній формі можна спонукати учнівську молодь та громадськість до дій по їх вирішенню.

   Під час занять діти залучаються до активної пропаганди природоохоронної роботи, визначають екологічні проблеми, віднаходять мистецькі засоби донесення до глядача важливості їх розв’язання та прийняття конкретних рішень.

Гурток «Екодизайн»

Керівник гуртка: Решетнікова Світлана

Володимирівна

 Національно-культурне відродження України передбачає формування національної самосвідомості, духовних цінностей, екологічної культури та творчого мислення особистості. Заняття в гуртку «Екодизайн» залучають дітей до творчого пошуку, підвищують пізнавальну активність, розвивають допитливість, уяву, мислення та творчі здібності.

 Екологічне виховання дітей  у гуртку здійснюється засобами дизайну, тобто через їх творчу діяльність. Вихованці знайомляться з традиційними і сучасними напрямками декоративно-прикладного мистецтва, в яких наголос робиться на практичне пізнання світу. Переробляючи, використовуючи в новій якості старі речі та предмети, діти водночас навчаються дбайливому ставленню до довкілля, протистоять забрудненню свого міста.

Comments:
Only authorized users can leave comments.