Прийшла пора сіяти квіти.

Date: 22 лютого 2021 о 19:20
74 view

Коли на дворі холод і замети, справжній квітникар не чекає весни в неробстві – зимові місяці потрібні йому не для відпочинку, а для підготовки до наступного вегетаційного періоду, тому що вже в січні - лютому настає пора сіяти насіння садових квітів на розсаду. Саме цим і зайнялися вихованці гуртка «Дивосвіт квітів» на одному зі своїх занять. У лютому ми пропонуємо сіяти насіння розсади квіткових культур із тривалим вегетаційним періодом, щоб вони у відкритому ґрунті встигли розквітнути якомога раніше. До таких культур належать і однорічні квіти, і багаторічні, наприклад, петунія, лобелія, гвоздика Шабо, вічноквітуча бегонія, сальвія, віола, еустома і геліотроп. Є серед квітів, що висіваються в лютому на розсаду, такі, що прекрасно почуваються і в саду, і на підвіконні, наприклад, бальзамін, фуксія і пеларгонія. На занятті діти навчилися правильно сіяти насіння   квітів, дізналися як подалі доглядати за розсадою, чим і коли підживлювати,  що таке стратифікація насіння, як правильно пікірувати рослини та потім висаджувати у відкритий ґрунт.

Асортименти квіткових культур для посадки в лютому дуже великий. Вибирайте назви, фото, дивіться, що добре буде сполучатися на вашій ділянці і сміливо купуйте все для вирощування розсади квітів у домашніх умовах.

Керівник гуртка «Дивосвіт квітів»    Віта Щепетова

Comments:
Only authorized users can leave comments.