Великодня радість

Date: 7 червня 2021 о 17:32
67 views

Традиційно до свята Великодня Духовно - Просвітницький Центр проводив виставку-конкурс дитячих робіт “Великодня радість”. Юні майстри художньо - естетичного відділу МЦПО приймали у ньому участь у таких номінаціях :  “Пасхальна вишивка”, “Писанка”, “Пасхальний сувенір”, “Малюнок”, “Пасхальна композиція”.

За оцінкою журі були обрані переможці : Оздемір Софія, Сотніченко Артем (творча майстерня “Сувенірна мозаїка”,  керівник Наталія Сотніченко), Бодрик Марія, Хандій Віталій (зразковий художній колектив творче об’єднання “Перлина”, керівник Наталія Філатова).

За підсумками он-лайн голосування І місце посіла Дрожжа Олександра (творча майстерня “Сувенірна мозаїка”,  керівник Наталія Сотніченко).

За активну участь у конкурсі були нагороджені: Борисенко Яна та Шаман Сніжана (творча майстерня  “Сувенірна мозаїка”,  керівник Наталія Сотніченко).

Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами та отримали солодкі подарунки.

Дякуємо організаторам конкурсу - Духовно-Просвітницькому Центру Глухівського благочиння при Кафедральному Соборі святих Трьох Анастасій за популяризацію традицій народного мистецтва серед дітей та підлітків, прищеплення любові до Православних свят та народних традицій.

Вітаємо наших гуртківців з успіхами та бажаємо натхнення та перемог у майбутньому!

Керівник творчої майстерні «Сувенірна мозаїка» Наталія Сотніченко.

Comments:
Only authorized users can leave comments.