«МАН для всіх, хто прагне більшого»

Дата: 2 січня 2023 о 09:35, Оновлено 2 січня 2023 о 09:44
63 перегляда

Під гаслом «МАН для всіх, хто прагне більшого» 26 – 28 грудня 2022 року на базі Глухівського міського центру позашкільної освіти відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Розпочався захід урочистим відкриттям. Юну наукову еліту привітали почесні гості: Людмила Васянович, секретар Глухівської міської ради; Оксана Юдіна, начальник відділу освіти Глухівської міської ради; Станіслав Бурчак, доктор педагогічних наук, доцент кафедри технологічної і професійної освіти, декан факультету технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Вони наголосили на важливості підтримки обдарованої молоді, яка опановує сучасні знання та виявляє зацікавленість у науково-дослідницькій роботі вже в шкільному віці, та побажали юним дослідникам подальших успіхів і відкриттів, які в майбутньому сприятимуть прогресивному розвитку України.

МАНівці також тримали слово! Запевнили присутніх, що виправдають покладені на них надії, а також висловили подяку всім, хто допомагає сходити на науковий олімп: батькам, шкільним вчителям, керівникам наукових робіт, керівництву, науковцям Глухівського НПУ ім.О.Довженка.

Позитивну атмосферу урочистого відкриття підтримали творчі виступи вихованців школи раннього творчого розвитку «Веселка» та вихованців вокального гуртка «Сузір’я Star`s».  І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України проходив упродовж трьох днів. Учні презентували результати власної науково-дослідницької діяльності у форматі постерного захисту. Наукові роботи були представленні у відділеннях математики, комп’ютерних наук, технічних наук, фізики та астрономії, філософії та суспільствознавства, історії, мовознавства, літературознавства, хімії та біології, екології та аграрних наук, наук про землю.

Оцінювало конкурсні роботи та їх захист компетентне журі у складі педагогічних працівників міста Глухова та науково-педагогічних працівників Глухівського НПУ ім. О. Довженка

(доц. Бурчак С.О., доц. Коренева І. М., доц.

Мегем О.М., доц. Бурчак Л.В., доц. Гоголь Н.В.., доц. Гриценко А. П., доц. Медвідь Н.С., доц. Мілютіна О.К., ст.викл. Толмачов В.С., ас.Рябко Ю.В. ).

Більшість науково-дослідницьких робіт, представлених на конкурсі-захисті, отримали схвальні відгуки з боку журі, яке відзначило наукову новизну, високий рівень опрацювання матеріалу, доцільність та коректність використаних методів дослідження.

Дякуємо всім, хто долучився до щорічного інтелектуального змагання, а також вітаємо учнів, які гідно захистили свої науково-дослідницькі роботи, отримали неповторний досвід і заряд позитивної енергії.

Попри воєнний стан, попри складну енергетичну ситуацію в І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2022-2023 навчального року відбувся.

Це є перемогою світла науки над темрявою, це внесок у велику перемогу нашого народу та ЗСУ над ворогом!

#творимо_віримо_переможемо