Разом ми – сила!

Дата: 14 березня 2023 о 17:37, Оновлено 21 березня 2023 о 10:14
107 переглядів

Канадські організації Exploring by the Seat of your Pants і Nature for All оголосили про художній конкурс для дітей, присвячений збереженню біорізноманіття природи до 2030 року. Мета ініціативи зі збереження природи до 2030 року – зробити міста зеленішими, відновити втрачені ареали, зберегти окремі види, заохотити громади опікуватися землею, на якій живуть, і захистити екосистеми океану.

Дітей запросили подати малюнки про те, яким вони уявляють світ до 2030 року.

До цієї акції долучились і вихованці гуртка «Природа і фантазія» еколого-натуралістичного відділу МЦПО, які запропонували своє бачення майбутнього. Діти отримали листа від кородинатора проєкту

Джессі Хільдебранда. Ось ого відповідь: «Коли я починав це, я очікував, що отримаю малюнки лише від дітей з Канади та США, як це було нормально для нас, загалом, можливо, пару сотень. Натомість я отримав понад 2700 – понад 90% з яких від дітей з України!

У наших минулих конкурсах призом були гарна фотографія та книга. Просто маленький приз. Але це не вартує вашого спільного внеску, тож я звернувся до своїх друзів із природоохоронної організації [Reserva: Youth Land Trust](https://reservaylt.org/) і вони погодилися внести 3000 доларів США у заповідник тропічного лісу в Еквадорі виключно завдяки вашим малюнкам!

Таким чином, просто малюючи, ваші діти буквально допомогли захистити одну з найбільш особливих природних зон на землі! Пожертва буде зроблена від імені дітей України. Більше того, я ділився цими малюнками з усіма науковими та природничими організаціями у світі, які я знаю. Від спільноти «Природа для всіх» до Всесвітнього природоохоронного комітету МСОП тисячі людей надихаються оптимізмом і силою вашого бачення позитивного майбутнього.

Ніколи в моєму житті не було жодної світової події, яка призвела б до такої великої підтримки та солідарності, як я бачив для вас в Україні від нас у Канаді. Ми всі бажаємо вам швидкої та повної перемоги. Ви справді надихнули світ, а тепер надихнули й ваші діти своїм прекрасним мистецтвом.»

#Творимо_Віримо_Переможемо