ПИШАЄМОСЬ УСПІХАМИ НАШИХ МАНІВЦІВ!!!

Дата: 27 лютого о 15:30, Оновлено 27 лютого о 15:34
33 перегляда

20-23 лютого відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України. Цього року власні дослідницькі проєкти презентував 21 учень закладів загальної середньої освіти Глухівської громади у 20 секціях наукових відділень: фізики і астрономії ; інформаційних технологій ; філології ; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства ; хімії та біології; історії; наук про землю; філософії та суспільствознавства; екології та аграрних наук .

Наполеглива праця талановитих учнів та їх креативних наставників дала високі результати:

- І місце:

- Кухарчук Марія, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вихованка гуртка «Основи культури мовлення» Глухівського МЦПО (науковий керівник Кухарчук Ірина Олексіївна).Секція: українська мова.

- Базуріна Софія,учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вихованка гуртка «Інформатика» Глухівського МЦПО (науковий керівник Базурін Віталій Миколайович). Секція: навчальні ігрові програми та віртуальна реальність.

- Мєшкова Анастасія, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (науковий керівник Гулакова Інна Миколаївна). Секція:соціологія.

- Зінченко Ілля, учень Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 вихованець гуртка «Біологія людини» Глухівського МЦПО (наукові керівники Гулакова Інна Миколаївна, Самощенко Лілія Олександрівна). Секція: екологія.

- Сухенко Вероніка, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, вихованка гуртка «Екологія людини» Глухівського МЦПО (науковий керівник Гулакова Інна Миколаївна). Секція:педагогіка.

- Овчаренко Мілана, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (наукові керівники Овчаренко Наталія Миколаївна, Ткаченко Наталія Миколаївна). Секція: англійська мова та англомовна література.

- ІІ місце:

- Зінченко Ілля,учень Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, вихованець гуртка «Фізика» Глухівського МЦПО (науковий керівник Кухарчук Роман Павлович). Секція: теоретична фізика.

-Буханістий Дмитро, учень КЗСОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (наукові керівники: Федосенко Лариса Іванівна, Пінчук Ірина Олександрівна). Секція: англійська мова та англомовна література.

- Михайлюкова Анастасія, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вихованка гуртка «Українська мова» Глухівського МЦПО (наукові керівники Цінько Світлана Василівна, Бандурова Ірина Олександрівна). Секція: українська мова.

- Новикова Поліна, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (наукові керівники Давиденко Наталія Олександрівна, Цінько Світлана Василівна). Секція: історичне краєзнавство.

- Заїка Дар’я, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (науковий керівник Ащеулова Інна Петрівна). Секція: геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі.

- Зозуля Тимофій, ученьГлухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник Габенко Людмила Іванівна). Секція: охорона довкілля та раціональне природокористування.

- Шулік Кіра, учениця Баницького НВК, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» Глухівського МЦПО (науковий керівник Просяник Сергій Володимирович). Секція: історичне краєзнавство.

- ІІІ місце

- Конопля Станіслав, учень Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (науковий керівник Воробйова Наталія Володимирівна). Секція : географія та ландшафтознавство.

- Маслюк Анна, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (науковий керівник Воробйова Наталія Володимирівна). Секція : екологія.

- Шпак Микола,учень КЗСОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, вихованець гуртка «Літературне краєзнавство» Глухівського МЦПО (науковий керівник Кабанова Олена Олексіївна). Секція: українська література.

- Горенко Тетяна, учениця КЗСОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою(науковий керівник Бокова Наталія Миколаївна). Секція: українська мова.

Вітаємо юних науковців з високою оцінкою представлених на конкурсі робіт. Пишаємося кожним, хто долучився до конкурсних змагань!

Дякуємо науковим керівникам, які забезпечили якісний науково-педагогічний супровід учнівських досліджень, а також досвідченим членам журі за ґрунтовний стимулюючий аналіз робіт, за суттєві рекомендації та побажання для учнів; організаторам конкурсу – за створення якісних умов для розвитку інтелектуально обдарованої молоді!

Разом до Перемоги!