Вітаємо Наталію Вікторівну СОТНІЧЕНКО!

Дата: 29 лютого о 19:38, Оновлено 29 лютого о 19:39
40 переглядів

Вітаємо Наталію Вікторівну СОТНІЧЕНКО,  керівника творчої майстерні «Сувенірна мозаїка» Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради  з зайнятим ІІ місцем в обласному (очному) етапі  Всеукраїнського конкурсу  педагогічної майстерності «Джерело творчості 2024»

28-29 лютого на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшов очний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» серед керівників гуртків, секцій, творчих об’єднань закладів позашкільної освіти області  за  напрямами (профілями/науковими відділеннями) позашкільної освіти:

-        еколого-натуралістичний (тваринницький профіль: кролівництво,

-        промислове птахівництво, голубівництво, бджільництво, вівчарство, конярство,

-        ветеринарія, досвід організації агро-виробничих учнівських об’єднань на учнівських навчально-дослідних тваринницьких комплексах);

-        дослідницько-експериментальний (наукове відділення «Мовознавство»);

-        військово-патріотичний;

-        туристсько-краєзнавчий (туристсько-краєзнавчий профіль);

-    науково-технічний (інформаційно-технічний профіль: відеомейкінг, 2Dграфіка, 2D-анімація, 3D-графіка, цифрове фото, саунд-дизайн, веброзробка, програмна розробка, апаратно-програмна розробка, розробка комп’ютерних ігор, розробка на SCRATCH, кібербезпека, інженерія, технічна англійська мова, керування БПЛА);

-        художньо-естетичний (декоративно-ужитковий профіль: народна лялька).

На ІІ очному етапі Наталія  СОТНІЧЕНКО представила свій досвід роботи з теми «Народна лялька як символ і оберіг у мистецькому просторі: аналітичний огляд від давнини до сучасності».

Актуальність досвіду  полягає у формуванні свідомого громадянина – патріота Української держави, активного провідника національної ідеї, представника української національної еліти через набуття молодим поколінням національної свідомості, активної громадянської позиції, високих моральних якостей та духовних запитів; виховання бережливого ставлення до національного багатства країни, мови, культури, традицій; формування у вихованців естетичних смаків, які ґрунтуються на українських народних традиціях та кращих надбаннях світової культури; вироблення умінь примножувати культурно-мистецькі надбання народу, відчувати і відтворювати прекрасне у повсякденному житті.

Фахове журі у складі науково-педагогічних працівників Сумського обласного інституту післядипломної освіти , Сумського педагогічного університету імені А.С. Макаренка, педагогів КЗ ОЦПО та РТМ  оцінили педагогічну майстерність керівника, творчий підхід до використання сучасних інноваційних технологій.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди сміливо йти до вершини успіху, вірити в себе і в наших вихованців, які є «вогниками» що запалюють наші серця вірою, надією і творчими задумами!!!!