Новий навчальний рік!

Перемога початківців.

Дата: 26 травня о 21:30, Оновлено 27 травня о 21:35
54 перегляда

З 13 по 23 травня 2024 року проходив Всеукраїнський конкурс- змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн). До участі у конкурсі запрошувались команди закладів позашкільної освіти, які посіли перші місця на обласному етапі змагань. За інформацією організаторів змагань , у конкурсі взяло участь 26 закладів позашкільної освіти України, 71 учасник. Програмою конкурсу передбачалося виконання чотирьох завдань: теоретичний залік, творче завдання, технічне завдання, конструкторське завдання.

#Творимо_Віримо_Переможемо

Сумську область представляла команда Глухівського міського центру позашкільної освіти у складі: ЄВТУШЕНКА Івана, КАПОРІНОЇ Мілани. За оцінками журі: КАПОРІНА Мілана посіла ІІ місце у теоретичному заліку та ІІІ місце – творче завдання; ЄВТУШЕНКО Іван – ІІ місце у технічному завданні. Членами журі було відзначено високий рівень підготовки учасників змагань їх творчий підхід до виконання завдань.

Підготувала команду до конкурсу ІЛЛЮЧЕНКО Тетяна Вікторівна, керівник гуртка початкового технічного моделювання.

Програмою конкурсу було передбачено домашнє завдання: презентація окремими учасниками від області вже готових авторський моделей, технічних об’єктів на тему «Військова техніка для ЗСУ». Презентували свою військову техніку вихованці гуртків «Автомоделювання» , «Художнє випилювання» МОВЧАН Дмитро, КВАСНИК Артем та за рішення журі зайняли ІІ місця. Керував такою проєктною роботою КАРДАШОВ Геннадій Павлович, керівник гуртків «Автомоделювання» та «Художнє випилювання».

Вихованці нагороджені Дипломами відповідного ступеня, керівники Грамотами Українського державного центру позашкільної освіти.

Вітаємо юних талановитих вихованців та їх наставників з перемогою. Бажаємо подальшої плідної роботи, творчості та натхнення.