Новий навчальний рік!

ВІТАЄМО ЮНИХ ЛІТЕРАТОРІВ!

Дата: 14 червня о 21:34
64 перегляда

Учні та вихованці закладів освіти на території Глухівської міської ради стали активними учасниками та переможцями обласного літературного конкурсу «Проба пера». Цей рік відзначився вагомими результатами – 21 призове місце здобули наші талановиті діти!

У номінації «Поезія» переможцями та призерами стали:

• Поліна Громак, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – І місце. Керівник Оксана Майборода.
  • Вероніка Кравченко, учениця Полошківського НВК – І місце. Керівник Олена Ковнер.
  • Єва Бабурова, учениця філії Глухівський НВК №5 Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 – І місце. Керівник Ольга Капоріна.
  •  Єгор Степа, учень КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою – ІІІ місце. Керівник Марина Солдаткіна.
  • Аліна Пріла, учениця Баницького НВК – ІІІ місце. Керівник Світлана Мазуренко.
  • Учні Глухівського НВК №4: Софія Андрущенко, Мороз Олександр - І місце; Дарина Бокова – ІІ місце. Керівники: Тетяна Кириченко, Тетяна Швидкова.
  • Учні Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6: Давид Ситник, Марк Ситник – ІІ місце; Анна Овсієнко, Єгор Костюченко, Мілана Непомнящих – ІІІ місце. Керівники: Галина Дерпа, Олена Хоменко, Тетяна Гапонько, Оксана Боровик.

У номінації «Проза» призові місця посіли:

• Єлизавета Школа, вихованка гуртка «Екологічний театр «Світанок» Глухівського МЦПО – І місце. Керівник Світлана Решетнікова.
  • Учні КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з військово-фізичною підготовкою: Єлизавета Савощенко, Софія Романцова - І місце; Максим Мельник, Микола Шпак – ІІ місце. Керівники: Наталія Бокова, Наталія Троша, Олена Кабанова.
  • Учні Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6: Єгор Костюченко, Анна Овсієнко – ІІІ місце. Керівники: Тетяна Гапонько, Олена Хоменко.
  • - Поліна Марченко, учениця Баницького НВК – ІІІ місце. Керівник Світлана Мазуренко.

Щиро вітаємо юних майстрів художнього слова та їхніх керівників! Бажаємо  натхнення та нових творчих здобутків!